Powerball 250Hz Autostart Pro

Doporučená ponuka FIT-CENTER

Do týždňa • 1 variant14 €53×Ďalšie informácie
Info v obchode14 €Ďalšie informácie

• , zakúpené v Sportega.sk

este sme nevyskusali vas produkt ,dostane ho syn pod stromcek ,verim ze vsetko bude v poriadku ked som si z takeho mnozstva vybrala prave vas tovar

• imidžovka
    • nulový efekt, rýchlo ma to prestalo baviť

po kúpení výrobku som usúdil, že Powerball je obyčajný reklamný trik, oveľa väčšie výsledky som dosiahol s obyčajným gumeným kolieskom. Toto je príliš drahé na imidžovú hračku.

• , zakúpené v VVTech

• Skvele posilnovanie zapastia, prakticke bez snurky.
    • Udajne to ma posilnovat viac svalov, navod ako s tym spravne cvicit, lebo napr. Biceps sa mi zapojit este nepodarilo

O.k ako doplnok k cviceniu.o

Jeden z najrýchlejších nemotorizovaných strojov na svete! Powerball je dobrá hračka, ale predovšetkým tréningovým strojom. Dokonalé posilňuje predlaktie, zápästie, prsty.. Je ideálnym pre turnaje v kancelárii - ukážte že ste rýchlejší a silnejší ako Váš kolega. Jednoducho povedané, pokiaľ ide o rýchlosť, náš model 250Hz je v tom nesporným lídrom.

Zariadenia pracuje ako kombinácia vnútorného gyroskopu, odstredivej sily a zotrvačnosti. Po rozbehu vnútornej gule je potrebné zápästím ďalej otáčať pre zvýšenie rotácie. Môžete sa dostať až k 15 tis. otáčkam za minútu (svetový rekord je cez 16 tis.) Vaše zápästie bude cítiť obrovskú silu zo zariadenia, po prvom užitiu je trasenie rúk takmer isté. Pri 15 tis. otáčkach Powerball dosahuje silu cez 20 kg.

Drahšia verzia obsahuje zabudované počítadlo, kde Vám ukazuje aktuálnu rýchlosť, aj posledný najlepší výkon. Pre niektorých je prekonanie rekordu zábavou , pričom vedľajším účinkom je posilnenie zápästia. Tak skončite z gumenými kolieskami a prejdite na Powerball, určite neoľutujete!

Powerball 250Hz Pro (s počítadlom)

Farba: modrá

Vstavaný elektronický rýchlomer 6 programov

Vstavané počítadlo na aktuálny záznam a rekord

Automatické vypnutie

Obsahuje batérie (životnosť asi 1 rok)

Rozmery: 7.5cm x 6.5cm

Powerball 250Hz (bez počítadla)

Farba: modrá

Rozmery: 7.5cm x 6.5cm

Powerball 250Hz Pro Autostart (s počítadlom)

Farba: čierná

Vstavaný elektronický rýchlomer 6 programov

Vstavané počítadlo na aktuálny záznam a rekord

Automatické vypnutie

Rozmery: 7.5cm x 6.5cm

Rotor obsahuje funkciu nakrúcania, vďaka čomu bude nakrúcanie úplne jednoduché

• imidžovka
    • nulový efekt, rýchlo ma to prestalo baviť

• , zakúpené v VVTech

• Skvele posilnovanie zapastia, prakticke bez snurky.

O.k ako doplnok k cviceniu.o

• , zakúpené v Sportega.sk

Vyborny na posilovanie,hlavne predlaktia a zapestia

• , zakúpené v Atečko.sk

super hracka :)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Bez startovacej snurky je to super!

• , zakúpené v HEJ.sk

• - šikovné rozcvičenie pre strnulé zápästia napr. aj pri pozeraní TV

- rozhodne áno, pekne rozhýbe vaše strnulé zápästia

• jednoduchá manipulácia
    • treba vyvinúť viac sily pri natáčaní gyroskopu, nevhodné pre menšie deti

pre dospelých super, deti majú trochu sťažené použitie

• , zakúpené v Sportega.sk

Je to jednoducho bomba :)